top of page
  • Yazarın fotoğrafıikotify

Ekim- 2022 // Yayın Takvimi

Evet arkadaşlar!


Uzun süren tembelliği bitirme kararı aldım geçtiğimiz günlerde. Hem Twitch yayınlarını hem de Youtube video paylaşımlarını içeren bir takvim hazırlamaya karar verdim.


Derli toplu şekli ile aşağıda takvim gözükmekte.

Her günü doldurmak... Meşgul gibi gözüküyorum sanırım.

Çok kabaca sınıflandırmak istesem sanırım aşağıdaki şekilde sınıflandırma yapabilirim.

  • Youtube- Cities Skylines Serisi Bu seri Youtube için özel olarak kaydedilmektedir. Bu yazıyı paylaştığım gün videoyu sisteme yükledim. Video sürelerini 30 dakika olarak tutmayı planlamaktayım.

  • Youtube- King Arthur Knight's Tale Serisi Bu seriye geçtiğimiz haftalarda başladım. Açıkçası sıra tabanlı oyunları gerçekten seviyorum. İşin içine rol yapma öğeleri girince daha da güzel oluyor. Normalde bu seriyi 20şer dakikalık bir şekilde yapmayı planlıyordum fakat gördüm ki her seferinde bir görevi ikiye bölüyorum. Bu sebeple her görevi mümkün olduğunca tek bölüm içerisinde paylaşmayı planlıyorum.

  • Twitch - Transport Fever II Transport Fever II güzel bir ekleme oldu. Yönetim oyunlarını sevdiğimi bilen bilir. Eski Transport Tycoon oynayanlardan kim kaldı?

  • Youtube - Transport Fever II Transport Fever II yayınlarını Youtube üzerinden 20şer dakikalık halleri ile paylaşıyorum. Seri bittiğinde kısa bir ara verip sezon ikiye başlamayı düşünüyorum.

  • Twitch - Cities Skylines Kanalın amiral gemisi! Her pazar minik yaşam alanları oluşturuyoruz.

Ikotify paylaşımları bu şekilde arkadaşlar. Hepinizi beklerim!

3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Коментарі


bottom of page