top of page
  • Yazarın fotoğrafıikotify

Hangi Cities Skylines Modlarını Kullanıyorum - 2

Selam ikotiler!


Geldik yazının 2. kısmına. Kullandığım modlardan devam edeceğim. Bakalım sırada neler var. Sizler de kendi önerilerinizi yollamaktan çekinmeyin! Güzel modlar öğrenmek hepimizin hakkı!


mod gemi cities skylines
Doğru modlara ulaşamazsak buradan gemiye atlayıp ulaşmak hakkımızdır (!)

Bu yazıdaki modlar sıralaması aşağıdaki şekilde 

Parallel Road ToolBazen benim gibi paralel yol yapmak isteyenler yola virajlar girdiğinde çok zorlanabilirler. Bu modu yükleme zamanımda bu ihtiyacımı giderme amacı gütmüştüm. Çok kullanışlı yanları var.

Dükkân sayfasındaki güzel eğitim açıklaması. Özellikleri gerçekten geniş.
 

Precision EngineeringEğer yolları geometrik bir şekilde yapmak istiyorsanız bu tam size göre. Bu mod sayesinde mesafe, açı gibi parametreleri görebiliyorsunuz. Sanki autocad içerisinde çizim yapar gibi yol şekillendirme yapabiliyorsunuz.

autocad precisin engineering
Gerçekten autocad içerisinde çizim yapıyor hissi veriyor. Tabi her yol karesinin maliyet olduğunu düşünürsek...
 

Intersection Marking ToolNormal şartlarda yollardaki çizgilere rahatça müdahale edemezsiniz. Fakat bu modu yükledikten sonra işin rengi değişiyor. Farklı yerlere istediğiniz şekilde yol çizgileri ekleyebilirsiniz. Unutulmaması gereken nokta, bunun sadece kozmetik bir mod olduğu.

çizgi cities skylines
Yolları çizgiler ile doldurabilirsiniz!

 

Traffic ManagerÖncelikle bir itiraf ile başlayayım. Bu modu aşırı detaylı kullanamıyorum. Detaylı öğrenmek için yayın harici bir şekilde ilgilenmem lazım. Fakat genel resme baktığımızda, müthiş ötesi bir mod. Hem yapay zekayı iyileştirmekte hem de yolların üzerindeki geçiş hakkı, geçiş hızı, park izni gibi parametreleri iyileştirmekte. Yüklenmesini kesinlikle tavsiye ediyorum.Döner kavşaklara tek tıkla bütün ayarları yapabilirsiniz!

 

Bu haftanın modları bu kadar arkadaşlar. En başta belirttiğim gibi, eğer mod öneriniz varsa iletmekten çekinmeyiniz. Kendi kullandığım modlar tamamlandıktan sonra sizden gelenleri paylaşacağım.


Görüşmek dileğiyle!

6 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page