top of page
  • Yazarın fotoğrafıikotify

Kasım 2022 Takvimi

Selamlar arkadaşlar!


Ekim ayı biraz yorucu geçti ister istemez. Durmadan video hazırlamak, paylaşmak , bunun yanı sıra hayatımdaki dengeyi oluşturmak muazzam derecede zorlayıcı oldu.


Bu ay için kendime bir miktar daha hafif bir program oluşturmaya karar verdim. Malum, deneme yapmadan bu tarz değişiklikleri oluşturmak çok zor. Bu ay da hafif bir tempo ile devam etmek istedim. Aşağıda minnak bir takvim ile görselim hazır.


Kasım 2022 takvimi. Benim açımdan daha uygulanabilir.
Kasım 2022 takvimi. Benim açımdan daha uygulanabilir.

Bir önemli nokta yayın saatleri değişiminde. Malumunuz ben Hollanda'da yaşıyorum. İzleyicilerim genelde Türkiye'den. Hollanda'da saatlerin değiştirilmesi ile beraber saat farkımız 2'ye çıktı. Bunun yan etkisi olarak ben yayın başlama saatimi kendime göre 30 dk öne aldım. Türkiye için başlangıç saati 20.00 olacak. Diğer ülkelerden de izleyen arkadaşlar oldukça saatleri onlara göre de güncelleyeceğim.


Bunun yanı sıra normal yazı da yazmak istiyorum fakat tam arzu ettiğim zamanı yaratamıyorum. Becerebildiğim takdirde haftalık birer yazı ile dönmeyi istiyorum ama bunu en erken ayın 20'sinde yapabilirim.


Gelecek yazıda görüşmek üzere!


6 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page