top of page
  • Yazarın fotoğrafıikotify

Transport Fever II Serisi - Bölüm 2

Selamlar arkadaşlar!


Twitch üzerinden yayın yaparken bu seriyi kaydedip parçalara bölerek Youtube'a koyduğumu belirtmiştim. Huzurlarınızda ikinci bölüm!


Bu bölüm içindeki ana amacım hem yeni iş imkanlarını aramak hem de gıda işini bir miktar daha sağlamlaştırmak.


İlk amaç için aslında haritada verimli olabileceğini düşündüğüm bi yapı malzemeleri zinciri gördüm. Bu zincir aşağıdaki üretim basamaklarından oluşuyor. Görmüş olduğunuz üzere aslında görece rahat bir son ürün. Bu son ürün, haritadaki hedef şehirlerimden bir tanesinin oyunun bu tarihlerindeki isteklerinden birisi.


Şansımıza maden ile fabrika birbirine yakın. Tek problem, görece uzakta olan şehirden ibaret. Tahminen ileride trenle taşıyacağımız bu ürünü şimdilik onlarca at arabası ile yollayarak para kazanmaya çalışıyorum. Umarım karlı bir işletme haline çeviririz!


İkinci kısımda ise bazı gıda ürünü tartışmaları yaptık. Geçen yazıda paylaşamadım fakat aşağıda gıda üretimi için gereksinimler gözükmekte.

Eğer hafızam yanıltmıyorsa burada ufak bir hata da söz konusu. Gıda fabrikası iki adet gıda hammaddesi tüketiyor. Bu durumda orada verimli bir üretim yapmak biraz zorlayıcı. Fakat her şeyde olduğu gibi bunu da adım adım çözeceğiz.


20 dakikayı bu kadar kısa özetlemem biraz zor. Siz de izleyip bana geri dönüş yapabilir misiniz? Böylece hep beraber öğreniriz. Hayatta öğrenilecek çok ama çok şey var!


Sonraki yazıda görüşmek üzere!

3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page